MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 12218026
nr 1221 8026
Philippe Starck
(f. 1949), Frankrike
Karmstolar, ett par. Ghost, design: Kartell. Formgjuten transparent färgad polykarbonat
Kondition: slitage, smärre repor
Philippe Starck, fransk formgivare född 1949.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:28:02
30/11 14:19:03
Philippe Starck
nr 1221 8026
Philippe Starck
(f. 1949), Frankrike
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 3 december 2018 |
30/11 14:19:03 | 1 | Vinnande bud |